زاکانی خبر داد: تدوین پیش‌نویس برنامه تحول مجلس در ۲۵ راهبرد زاکانی: برنامه پیشنهادی تحول مجلس دارای سه افق یک ساله، سه ساله و چهارساله است/ تلاش برنامه محور برای احیاء جایگاه مجلس و نجات اقتصاد ایرانبر مهم زاکانی درباره مجلس یازدهم: تهیه پیش نویس برنامه تحول برای مجلس یازدهم توسط جمعی از منتخبین مردم و کارشناسان خبره/ رویکرد اساسی این برنامه تحول،هشدار زاکانی برای مجلس جدید/ نه به قبایل و باندها/ تجربه ناموفق «مجلس یک نفره» برای نابودی هر مجلسی کافی استدلایل حمایت رهبرانقلاب از تصمیم سران قوا/ دولت و مجلس به سمت توزیع عادلانه ثروت بین مردم بروند/ مردم احساس کردند دچار فریبکاری شدنداظهارات جدید دکتر زاکانی پیرامون حوادث اخیر/ دو مرتبه این طرح را پیش رهبری بردند و ایشان نپذیرفتند/ آقا در جمع فرماندهان ارتش گفتند مراقب فتنه باشید/
زندگینامه
news-details

بنده در دوازدهم اسفند سال ۱۳۴۴ در خانواده ای مذهبی در جنوب شهر تهران، میدان خراسان متولد شدم. پدربزرگ مادری ام آذری و اهل تبریز بودند، جد مادری‌ام اهل کاشان بود و اجداد پدری‌ام اهل روستاهای حومه شمالی تهران (زایگان و لالان) بودند؛ اما پدرم، اهل شهر ری بودند. همسرم نیز اصالتا تبریزی است و از خدمتگزاران و مسئولان حوزه های علمیه خواهران استان تهران است.
پدرم مرحوم حسین زاکانی از ورزشکاران با سابقه شهر ری و تهران، داور بین المللی درجه یک کشتی و از دوستان صمیمی جهان پهلوان تختی و در ورزش های باستانی و کشتی پهلوانی هم از سرآمدان ایران و به مدت ۲۸ سال مسوول برگزاری مراسم سالگرد مرحوم تختی بود. خودم نیز قبل از حضور در مناطق عملیاتی و افتخار جانبازی کشتی می گرفتم و بسیار به این رشته علاقه مندم.

مشاهده ادامه زندگینامه