عمل انقلابی یعنی دشمن را در سرزمین خودش متوقف کنیم

زاکانی در همایش انقلابیون جوان که به همت دفتر بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود با موضوع انقلابی گری در پایگاه بسیج دانشجویی “تالار شقایق ها” دانشگاه برگزار گردید به ایراد سخن پرداخته و ضمن بیان ویژگی های جبهه استکبار و دشمنان ملت ایران، بیان داشتند: دشمن از طریق غیر انقلابیون در انقلاب طمع کرده است.

زاکانی در جمع دانشجویان انقلابی شهرستان شاهرود در دانشگاه صنعتی افزود: جوهره انقلاب اسلامی، آزادی خواهی و استقلال طلبی است و ما باید با عمل انقلابی خود به این مهم دست پیدا کنیم. عمل انقلابی یعنی در برابر زیاده خواهی دشمن، خواب را از چشم او بگیریم و دشمن را در سرزمین خودش متوقف کنیم.

وی با اشاره به یاد و خاطره شهدای هسته ای افزود: جرم دانشمندان شهید ما انجام عمل انقلابی و به موقع بود.

ایشان با اشاره به دشمنی های آمریکا با جبهه مقاومت بیان داشتند: امریکا به عنوان دشمن شماره یک بشریت تمام تلاش خود را در جهت خاموش کردن چراغ مقاومت به کار بسته است.

زاکانی ضمن اشاره به حوادث بعد از قطنامه ۵۹۸ افزود: پس از پذیرش قطعنامه با اینکه متحیر بودیم چون به امام اعتماد کامل داشتیم آرامش را حفظ کردیم و اکنون نیز به مقام معظم رهبری اعتماد کامل داریم

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی افزود: در حوزه جنگ نرم، اعتقادات و بنیان دینی ما مورد حمله است و نمادهای اسلام امریکایی روز به روز در حال گسترش است.

ایشان ضمن اشاره به نقض عهد آمریکایی ها در برجام افزودند: در برجام ساز و کاری تعبیه شده است که حتی اگر حق به طور کامل با ما باشد؛ بازهم ما محکوم خواهیم شد و وزیر خارجه امریکا پس از توافق برجام تایید کرد که برجام هدیه ما به اسرائیل بود.

زاکانی ضمن اشاره به بصیرت ملت ایران بیان داشت: مردم ما مردمی عمیق و با بصیرتند و اگر جامعه ملتهب نشود به خوبی می توانند خوب و بد را از هم تشخیص دهند

زاکانی در پاسخ به سوال دانشجویی در خصوص مبارزه با فساد اظهار داشت: راه برخورد با فساد و کم کاری برخی افراد، فضای منطقی و عقلانی است و اگر در این باره سکوت کنیم آینده تلخی در مقابل ما خواهد بود.

ایشان در پایان افزودند: بدانید ما اهل زد و بند نیستیم و هر دولتی کار خطا کند اعلام میکنیم. در این دولت کارگر ایرانی با شکم گرسنه می خوابد اما با یک بی تدبیری کارگر امریکایی وضعش بهتر شده است. بعضی افراد در حال غارت اموال ملت ایران هستند.

گزارش از خبرنگار بسیج دانشجویی

بدون دیدگاه


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *