آمریکابه شدت مشتاق قرار گیری ما در مسیر روشن محکومیت ایران در قالب سند برجام است

دستور ریاست محترم جمهوری جناب آقای روحانی را به آقایان ظریف و صالحی دیدم و دچار تحیر شدم، چرا که علی الظاهر ایشان یا عامدانه دستوری را ابراز نموده اند که با پیوست غیراعلامی دیگری در عدم ضرورت انجام آن همراه است یا نسبت به سند برجام اطلاع لازم را نداشته یا دچار اشتباه شده‌اند و یا مشاورین وی با نیت هایی برخلاف مصالح کشور و منافع ملی به وی مشاوره نادرست داده اند .
زیرا دستور به وزیر محترم خارجه یعنی داوطلبانه گردن را در طناب دار نهادن و با افتخار بر چهارپایه آن ایستادن یا خود را در میدان تیر در جایگاه سیبل قرار دادن است تا با اراده دیگران – که اینجا بخوانید آمریکا – زمینه آسیب پذیری ملت ایران را فراهم آورند.
لذا یا مشاورین عزیز ریاست محترم جمهوری دچار نسیان و بی دقتی در فهم سند برجام شده اند و یا استمرار رویه گذشته و اعتماد به آمریکا را پیشه نموده اند و یا ماموریت خاصی را بیگانگان برای نفوذیها جهت مشاوره غلط و ضربه زدن به مردم ایران تنظیم کرده اند.
از این رو باید از جناب آقای دکتر ظریف درخواست کرد که به هیچ وجه اقدامی پیرامون خواست آقای رییس جمهور انجام ندهند که آمریکابه شدت مشتاق قرار گیری ما در مسیر روشن محکومیت ایران در قالب سند برجام می باشد پس باید نسبت به دستور جناب آقای روحانی چشم گفت ولی اقدامی نکرد.
در ارتباط با فرمایش به آقای صالحی نیز باید گفت اساسا این موضوع نسبتی با سند برجام ندارد و فقط این کار خوب، اظهار نظری غیر مرتبط برای اظهار نظر کردن است نه اقدام مناسب با عهد شکنی آمریکا در تحریم مجدد ملت ایران و شکستن دوباره برجام،
پس باید انتظار کشید تا فراتر از ارایه راهکارهای نادرست و دردسر ساز و یا انجام وظایف ذاتی دستگاه ها، اقدامی منطقی و جدی را مشاهده نمود تا آمریکا که امروز نیازمند برجام است، دست از زیاده خواهی های خود بر دارد و یا لااقل ناامید از طمع ورزی بیشتر شود.

بدون دیدگاه


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *