عقب نشینی آمریکا در مقابل ایران بیانگر ناتوانی این ابرقدرت است

«علیرضا زاکانی» سه شنبه شب در یادواره شهدای روستای فاریاب بوشکان شهرستان دشتستان از توابع استان بوشهر افزود: استکبار جهانی بیشتر به دنبال ذلت ایران اسلامی است و کمکی به ما نمی کند.
وی تصریح کرد: استکبارجهانی می داند با ملتی ذلت ناپذیر روبه رو است به همین دلیل با توطئه های مختلف درصدد ضربه زدن به انقلاب است.
زاکانی بیان کرد: همانگونه که قبل از انقلاب به امام خمینی (ره) اعتقاد و در هیچ برهه ای به ایشان شک نکردیم امروز نیز به رهبر معظم انقلاب بدون هیچ شکی اقتدا می کنیم.
این فعال سیاسی گفت: اقتدا و پیروی از رهبر معظم انقلاب خیلی از راهها را برای ما باز می کند.
وی افزود: امروز ایران و جبهه مقاومت شرایط ۳۸ سال پیش را ندارند و آمریکا نیز آن قدرت و بزرگی پوشالی را ندارد.
زاکانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: درود بر شهدایی که به سید الشهدا لبیک و به ابوالفضل العباس اقتدا کردند و سوختند تا انقلاب بماند و به هدفهای خود برسد.
وی با تشریح واقعه کربلا افزود: کربلا صحنه دلاوری ها و رشادت های قمربنی هاشم، علی اکبر، فرزندان ام البنین (ع) و حضرت زینب(س) است.
به گفته زاکانی هیچ حادثه ای در صدر اسلام چون واقعه کربلا نیست اما گوشه ای از این واقعه در ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس به واقعیت پیوست و شهدای ما نیز با تمام وجود در مقابل دشمن ایستادند.
وی با بیان اینکه آزمون ملت ایران میراث داری شهداست، گفت: شهدا راهشان را آگاهانه انتخاب و به وظیفه خود عمل کردند و امروز ما در جهاد اکبر و جهاد اصغر قرار گرفته ایم.
این فعال سیاسی تصریح کرد: امروز در این یادواره با شهدا عهدی دوباره می بندیم تا همانگونه که عباس علمدار تابع امام حسین (ع) بود ما نیز در مسیر ولایت گام برداریم.

بدون دیدگاه


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *