آغاز به کار کمیته‌های کارشناسی ۸ +۷

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به جلسه آینده آیت الله مهدوی کنی و اعضای کمیته ۸+۷ گفت: کمیته های کارشناسی در خصوص این جلسه آغاز شده است.
به گزارش مشرق ،سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با رد اسامی منتشر شده لیست ۱۵ نفره در برخی سایت ها خاطرنشان ساخت : از کمیته ۱۵ نفره ۷ نفر هیئت داوری قطعی شده است اما هنوز ۸ نماینده دیگر به صورت قطعی معرفی نشده اند و نمایندگان آقایان لاریجانی و قالیباف و همچنین جبهه پایداری صددرصد مشخص نشده است.
حجت السلام و المسلمین احمد سالک در گفتگو با رسالت با بیان اینکه جلسه ای بزودی با حضور آیت الله مهدوی کنی و اعضای کمیته ۸+۷ تشکیل خواهد شد خاطرنشان ساخت : کمیته های کارشناسی در خصوص این جلسه آغاز شده است.
سالک در ادامه با اشاره به اظهار نظرهای آیت الله مصباح یزدی ، حداد عادل ، روح الله حسینیان و حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی در نشست روز پنج شنبه جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت : این جریان از عناصر ارزشی اصولگرایان تشکیل شده است و اقدامات آنها حول دو محور عدم انشعاب از اصولگرایان و هم افزایی توان وحدت متمرکز است.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد جبهه پایداری انقلاب اسلامی پشتوانه ای برای حرکت اصولگرایان در روند دستیابی به وحدت باشد.‏گفتنی است پیشتر برخی از خبرگزاری‌ها‎ ‎‏ حبیب الله عسکراولادی،‎ ‎علی اکبر ولایتی ،‎ ‎غلامعلی حداد عادل،‎
‎آیت الله عباس کعبی، ‏‎ ‎آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری ،‎ ‎حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ابوترابی، ‏‎ ‎محمدرضا باهنر،منوچهر متکی ،‎ ‎علیرضا زاکانی و حسین فدایی را به عنوان‎ ‎‏ ۱۱ نفر اصلی کمیته ۱۵ نفره معرفی کرده بودند . ‏قرار است با اضافه شدن نمایندگان لاریجانی و قالیباف و همچنین معرفی۲ نماینده از جبهه پایداری انقلاب اسلامی اولین جلسه کمیته وحدت اصولگرایان‎ ‎برگزار شود‎

بدون دیدگاه


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *